Wyszukiwanie

:

Treść strony

Wydarzenia

Festiwal LULU – VII EDYCJA

  • środa 2017-12-27 godz. 20:00 - piątek 2017-12-29

Okres między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem też może być elektryzujący! Właśnie wtedy w Toruniu potrwa VII edycja Festiwalu LULU Mariusza Lubomskiego. W tym roku, obok gospodarza, wystąpią Piotr Bukartyk, Jacek Kleyff, Jarecki, Mrozu i Piotr Rogucki.

Trzydniowy festiwal LULU na dobre wpisał się w kalendarz imprez przyciągających fanów muzyki autorskiej. Tym razem także nie zabraknie artystów z najwyższej półki. Już 27. grudnia o godz. 20:00 w Klubie Lizard King wystąpią muzyk Piotr Bukartyk, świetnie znany między innymi miłośnikom radiowej Trójki, oraz legendarny bard i kompozytor Jacek Kleyff.

Dzień później na tej samej scenie na publiczność czekać będzie prawdziwa energetyczna bomba: zaśpiewają Mrozu i Jarecki. Obaj wokaliści zaprezentują materiały ze swoich najnowszych płyt i z pewnością zaskoczą fanów nowymi brzmieniami.

Gwiazd ostatniego festiwalowego dnia również nie trzeba nikomu przedstawiać. O 18:00 w Klubie Lizard King przed toruńską publicznością wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich rockmanów Piotr Rogucki, który sławę zdobył jako wokalista zespołu Coma. Na zakończenie na scenie pojawi się gospodarz LULU Mariusz Lubomski, który sięgnie po swój album wydany dokładnie 20 lat temu – Lubomski Conte’m z polskimi przekładami piosenek Paolo Conte.

To już siódma odsłona Festiwalu LULU. Do tej pory na toruńskich scenach występowały takie gwiazdy jak Grzegorz Turnau, Natalia Przybysz czy Katarzyna Groniec. Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Miasta Toruń, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz firmy Apator SA.

informację wprowadzono: piątek 2017-12-22 22:15

Informacja o finansowaniu strony internetowej

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dolne menu strony

Stopka strony

(c) menazeria.eu - wszelkie prawa zastrzeżone
do góry