Wyszukiwanie

:

Treść strony

Patronaty

#22 Odczyt Dźwięku na XVI Majowym BUUMIE Poetyckim

  • środa 2015-05-13 godz. 20:00

Dzięki współpracy Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Artystycznym „Megafon” w roku 2014 „#18 Odczyt dźwięku” przeniósł się do klubu „Od Nowa”, dowodząc tym samym o mobilnych właściwościach i otwartości cyklu na nowe sposoby jego realizacji. Występ Buumowy zawierał w sobie elementy performatywne i jako zdarzenie niekonwencjonalne pozytywnie zapisał się w historii festiwalu.

W tym roku, na XVI Majowym Buumie Poetyckim również nie zabraknie „Odczytu dźwięku”. Tym razem gośćmi i współtwórcami wydarzenia będą: poeta, prozaik, redaktor, laureat wielu nagród, m.in. Nagrody Silesius za tom poetycki "W innych okolicznościach"
Mariusz Grzebalski oraz Kuba Ziołek – muzyk z Bydgoszczy, uczestnik i twórca wielu projektów muzycznych (m.in. Ed Wood, Stara Rzeka, Kapital), który zdążył już zasłynąć zarówno w Polsce jak i za granicą jako jeden z najbardziej wszechstronnych, ciekawych i jednocześnie pracowitych przedstawicieli muzyki niezależnej i improwizowanej.

 

#22 Odczyt Dźwięku
Mariusz Grzebalski (odczyt) / Kuba Ziołek (dźwięk)

13 maja 2015 na XVI Majowym Buumie Poetyckim – początek wieczoru Buumowego o 20:00

 

 

informację wprowadzono: wtorek 2015-05-12 19:35
ostatnia aktualizacja: środa 2015-05-20 01:02

Informacja o finansowaniu strony internetowej

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dolne menu strony

Stopka strony

(c) menazeria.eu - wszelkie prawa zastrzeżone
do góry