Wyszukiwanie

:

Treść strony

Patronaty

20. Odczyt Dźwięku

  • wtorek 2015-01-27 godz. 20:30

W grudniu była przerwa, bo w grudniu się nikomu nic nie chce i się jeździ do rodziny i kolęduje i w ogóle. Ale styczeń, ba, styczeń, to przecież energia jest, nasi drodzy. Tak więc zapraszamy - na kolejny Odczyt Dźwięku (stuknęła nam dwudziestka!), znowu mocno lokalny, ale za to w jakim wykonaniu!

W Końcu Świata wystąpią:

Anna Dwojnych
(ur. 1988) – poetka, socjolożka, filozofka. Badaczka polskich seriali i twórczości Larsa von Triera. Współredaktorka magazynu „Inter-.Literatura-Krytyka-Kultura”. Publikowała m.in. na łamach „Lampy”, „Odry”, „Cegły” i „Neurokultury”. Jej wiersze ukazały się w antologii „Młody Toruń poetycki”. W 2011 wydała debiutancki tomik „gadu gadu”.

Gribojedow
Grupa efemeryczna. Pojawia się na scenach Torunia od prawie 12 lat, ciągle zmieniając składy, pomysły i wizerunek. Wciąż w pół kroku pomiędzy debiutem a rutyną, pomiędzy undergrundem i "lokalną gwiazdą". W historii zespołu były lata "etniczne", " freejazowe", "elektroniczne" a wreszcie "piosenkowe". Zawsze trochę po swojemu, trochę pod prąd, trochę "dziwnie".

To wszystko w przytulnej sali na dole, a u góry - wiadomo, zapraszamy na piwo, wino, kawę, cokolwiek, co pomoże przeżyć tego szarego styczniowego czasu.

 

27 stycznia 2015, 20:30

Koniec Świata, Podmurna 4/6

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne "Megafon" + Odczyt Dźwięku

 

informację wprowadzono: niedziela 2015-01-25 00:01
ostatnia aktualizacja: wtorek 2015-02-03 17:53

Informacja o finansowaniu strony internetowej

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dolne menu strony

Stopka strony

(c) menazeria.eu - wszelkie prawa zastrzeżone
do góry