Wyszukiwanie

:

Treść strony

Wydarzenia

LSA#5 WARSZTATY

  • sobota 2015-10-10 godz. 12:00

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH!!!!!

10.10.2015 (sobota), godz. 12:00-18:00

 

LSA#5 WARSZTATY

Temat: Działania społeczne, działania opłacalne. Łączenie środowisk i środków w pracy animacyjnej.

Prowadząca: Marta Wójcicka


Zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach LSA! Tym razem będziemy edukować się z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych "ę". Na warsztatach postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak łączyć pasję do kultury z niezależnością finansową i nieszablonowym podejściem do sztuki.

Marta Wójcicka, Prezeska Stowarzyszenia Studio Teatralne „Koło”, producentka spektakli i koordynatorka wielu wydarzeń kulturalnych, opowie o swoich doświadczeniach i jej sposobie na połączenie kultury z biznesem. Podzieli się z nami także doświadczeniami wynikającymi z praktyki prowadzenia Sieci Latających Animatorów Kultury, która łączy podejście biznesowe z niezależnością finansową i szytym na miarę instytucji kultury wsparciem merytorycznym.

Poznaj strategie pracy jednego z najbardziej prężnych stowarzyszeń zajmujących się animacją kultury! Zapisz się już teraz!

Do udziału w bezpłatnych warsztatach zapraszamy wszystkich kulturotwórców – organizatorów i animatorów życia kulturalnego, współpracowników prywatnych, społecznych i publicznych instytucji kultury, grupy nieformalne twórców kultury i edukatorów. Nasza oferta skierowana jest także do urzędników i pracowników publicznych instytucji oraz do osób, które udzielają się w życiu kulturalnym dzięki wolontariatom, stażom czy praktykom (przede wszystkim z terenu woj. kujawsko-pomorskiego).

Chętnych prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dostępnego pod linkiem: http://youhaveit.pl/?page_id=1332
i wysłanie go na adres mailowy: kulturhauz@gmail.com albo osobiste dostarczenie do domu kultury na Bydgoskim Przedmieściu [ul. Sienkiewicza 11/2] w Toruniu lub Spółdzielni Socjalnej Kulturhauz Hostel [ul. Sukiennicza 24].
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu:
886 119 291 lub 517 468 708.

Warsztaty zorganizowane w ramach projektu Koalicja Kulturotwórców – dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich MPiPS.

/////
'Koalicja Kulturotwórców' to projekt realizowany przez toruńską Spółdzielnię Socjalną Kulturhauz. Ma on na celu podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników kultury w zakresie tworzenia i zarządzania projektami społeczno-kulturalnymi, inicjowanymi na rzecz lokalnych społeczności poprzez utworzenie koalicji, sieci współpracy o zasięgu regionalnym. Jest on próbą odpowiedzi na pytanie, jak działać w kulturze bez przymusu podporządkowywania się komercyjnym wymogom rynku bądź skostniałym formom organizacji kulturalnej.

Partnerzy projektu: Fundacja Fabryka UTU, Fundacja Magazyn Zmian, Fundacja YouHaveIt, Fundacja Wybudowania, TORMIAR, GALERIA MIŁOŚĆ

Galeria

  • miniatura
informację wprowadzono: środa 2015-10-07 00:11
ostatnia aktualizacja: niedziela 2015-10-11 00:39

Informacja o finansowaniu strony internetowej

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dolne menu strony

Stopka strony

(c) menazeria.eu - wszelkie prawa zastrzeżone
do góry